| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Водостійкість | Немає |
| Висота | 165 мм |
| Діаметр | 250 мм |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Регулювання розміру | Так |
| Тип вібратора | Комбінований |
| Тип інтимної іграшки | Секс-машина |
| Функція вібрації | Немає |
- Ціна: 525 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Водостійкість | Немає |
| Висота | 165 мм |
| Діаметр | 250 мм |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Регулювання розміру | Так |
| Тип вібратора | Комбінований |
| Тип інтимної іграшки | Секс-машина |
| Функція вібрації | Немає |